Kontaktinformation

UNF Danmark

c/o H.C. Ørsted Institutet
Universitetsparken 5
2100 København Ø
CVR-nr: 26858461

Ring til UNF på:

25 94 48 63

( 259-44-UNF )


Mail til bestyrelsen: bestyrelsen@unf.dk

UNF Aalborg

Fr. Bajers Vej 7 9220 Aalborg Øst
aalborg@unf.dk

UNF Aarhus

Ny Munkegade 120 8000 Aarhus C
aarhus@unf.dk

UNF København

C/O H.C. Ørsted Institutet Universitetsparken 5 2100 København Ø
kbh@unf.dk

UNF Lyngby

Dtu Bygning 303A Asmussens Allé 2800 Kongens Lyngby
lyngby@unf.dk

UNF Odense

Campusvej 55 C/O Postafdelingen 5230 Odense M
odense@unf.dk

UNF Vestsjælland

Risagervej 20 4295 Stenlille
vestsj@unf.dk

Bestyrelsen for UNF Danmark pr. 11. marts 2017


Formand

Rasmus Rahbek Østergaard

formand@unf.dk Tlf. +45 61 65 69 18

Næstformand

Jakob Peter Thorsbro

naestformand@unf.dk Tlf. +45 30 48 17 09

Kasserer

Søren Aksel Helbo Bjergmark

kasserer@unf.dk

Sekretær

Nikolaj Simling

nsk@unf.dk

Bestyrelsesmedlem

Jacob Hjort Bundgaard

jac@unf.dk

Bestyrelsesmedlem

Martin Gunny Jensen

gun@unf.dk

Bestyrelsesmedlem

Mads Frimann Madsen

mfm@unf.dk
Kontaktpersoner for projekter og udvalg


UNF Software Development Camp 2017

Koordinator

Søren Aksel Helbo Bjergmark

sahb@unf.dk

Co-koordinator

Nils-Asbjørn Frederiksen

afr@unf.dk


UNF Fysik Camp 2017

Koordinator

Rasmus Rahbek Østergaard

rro@unf.dk

Co-koordinator

Nana Ginnerup

ng@unf.dk


UNF Biotech Camp 2017

Koordinator

Nicolai Vanggaard Bærentsen

nib@unf.dk

Co-koordinator

Morten Agger

moa@unf.dk

Co-koordinator

Jakob Peter Thorsbro

jpt@unf.dk


UNF Game Development Camp 2017

Koordinator

Alexander "Thor" Korsvang Hagelskjær

akh@unf.dk

Koordinator

Sarah Maria Kongsbak

sak@unf.dk

Logistikansvarlig

Ea Ehrnberg Ustrup

ea@unf.dk

Praktisk Ansvarlig

Jonas Kristensen

jk@unf.dk

Programmerings hjælper

Mohamed Shire

mosh@unf.dk

Fagligt Ansvarlig

Selina Howalt Owe

sho@unf.dk

Lyd Ansvarlig

Viktor Shamal Andersen

shal@unf.dk


UNF Matematik Camp 2017

koordinator

Mads Frimann Madsen

mfm@unf.dk

Co-koordinator

Henrik Høj Kristensen

hhk@unf.dk


UNF Chemistry Camp 2017

Koordinator

Rasmus Dahlgaard

rad@unf.dk

Co-koordinator

Claes Lindhardt

csl@unf.dk


UNF Webgruppe

Der er desværre ingen kontaktpersoner angivet på nuværende tidspunkt.