Kontaktinformation

UNF Danmark

c/o H.C. Ørsted Institutet
Universitetsparken 5
2100 København Ø
CVR-nr: 26858461

Ring til UNF på:

25 94 48 63

( 259-44-UNF )


Mail til bestyrelsen: bestyrelsen@unf.dk

UNF Aalborg

Fr. Bajers Vej 7
9220 Aalborg Øst
aalborg@unf.dk

UNF Aarhus

Ny Munkegade 120
8000 Aarhus C
aarhus@unf.dk

UNF København

C/O H.C. Ørsted Institutet
Universitetsparken 5
2100 København Ø
kbh@unf.dk

UNF Lyngby

Dtu Bygning 303A
Asmussens Allé
2800 Kongens Lyngby
lyngby@unf.dk

UNF Odense

Campusvej 55
C/O Postafdelingen
5230 Odense M
odense@unf.dk

UNF Vestsjælland

Risagervej 20
4295 Stenlille
vestsj@unf.dk

Bestyrelsen for UNF Danmark pr. 11. marts 2017


Formand

Rasmus Rahbek Østergaard

formand@unf.dk Tlf. +45 61 65 69 18

Næstformand

Jakob Peter Thorsbro

naestformand@unf.dk Tlf. +45 30 48 17 09

Kasserer

Søren Aksel Helbo Bjergmark

kasserer@unf.dk

Sekretær

Nikolaj Simling

nsk@unf.dk

Bestyrelsesmedlem

Jacob Hjort Bundgaard

jac@unf.dk

Bestyrelsesmedlem

Martin Gunny Jensen

gun@unf.dk

Bestyrelsesmedlem

Mads Frimann Madsen

mfm@unf.dk
Kontaktpersoner for projekter og udvalg


UNF Chemistry Camp 2018

Koordinator

Rikke Xiao Lindbjerg

rix@unf.dk

Co-koordinator

Philip Sick Tobin

pst@unf.dk

Fagligt Ansvarlig

Magnus Borst

mbo@unf.dk

Fagligt Ansvarlig

Christine Nøhr Pedersen

chp@unf.dk


UNF Computer Science Camp 2018

Koordinator

Steffen Strunge Mathiesen

ssm@unf.dk

Co-koordinator

Jacob Emil Ulvedal Rosborg

ulv@unf.dk

Co-koordinator

Maksym Kryshtalov

mask@unf.dk


UNF Software Development Camp 2018

Koordinator

Søren Aksel Helbo Bjergmark

sahb@unf.dk

Co-koordinator

Nils-Asbjørn Frederiksen

afr@unf.dk


UNF Fysik Camp 2018

Deltagerkontakt og socialhjælper

Josephine Gondan Kande

jgk@unf.dk

Koordinator

Dorte Thrige Plauborg

dtp@unf.dk

Co-koordinator

Simon Høgh Albrechtsen

siha@unf.dk

Socialansvarlig

Victoria Inselmann

vic@unf.dk

Fagligt ansvarlig

Christoffer Hansen

ch@unf.dk


UNF Matematik Camp 2018

Koordinator

Mads Frimann Madsen

mfm@unf.dk

Co-koordinator

Anne-Kristine Haunsvig

akha@unf.dk


UNF Medicin og Medicinsk Teknologi Camp 2018

Koordinator

Søren Beck

sb@unf.dk

Co-koordinator

Mathias Simonsen

masi@unf.dk


UNF Game Development Camp 2018

Koordinator

Simon Christian Dockweiler

sdo@unf.dk

Koordinator

Thomas Møller Grosen

tgr@unf.dk

Deltagerkontakt og tillidsperson

Cecilie Terese Veilgaard

ctv@unf.dk


UNF Biotech Camp 2018

Koordinator

Elisabeth Bendtsen

elb@unf.dk

Co-koordinator

Kristoffer Ioannis Tang Kordatos

krko@unf.dk


UNF Webgruppe

IT-leder

Danni L. N. B. Randeris

dbr@unf.dk